Snickers Strawberry 42g
Kód: US2449

Související produkty
Detailní popis produktu
Z Brazílie přichází další verze oblíbených čokoládových tyčinek. Snickers Strawberry přináší skvělou kombinaci klasické Snickers a jahodového krému ve spodní části. Ano, to je přesně ta změna v porovnání s klasikou, v této verzi je klasický karamelový krém nahrazen jahodovým. Vyzkoušejte tuto skvělou kombinaci a přeneste své chuťové pohárky do slunné Brazílie.
Složení
cukr, arašídy, glukózový sirup, sušené mléko, rostlinný tuk, kakaové máslo, kakaová hmota, laktóza, sušený syrovátkový permeát, mléčný tuk, jedlá sůl, sušené vaječné bílky, emulgátor (sójový lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), aromata, umělé barvivo (červeň Allura AC*). * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsahuje mléko, arašídy, vejce a sóju. Může obsahovat pšenici, žito a oves.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2020 kJ / 483 kcal |
| Tuky | 23 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 57 g |
| Vláknina | 2,5 g |
| Bílkoviny | 8,8 g |
| Sůl | 0,54 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 7896423445985 |
| Země původu: | Brazílie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Snickers je značka čokoládové tyčinky, kterou vyrábí společnost Mars, Incorporated. Jedná se o nugát pokrytý karamelem a arašídy, vše uzavřené v mléčné čokoládě. Byla představena v roce 1930. Snickers je jednou z nejprodávanějších čokoládových tyčinek na světě s obratem přes 2 miliardy dolarů ročně. Tyčinka je k dispozici v několika příchutích, včetně originální, mandlové, křupavé a zmrzlinové.

