KitKat Mini Rich Matcha 10,5g
Kód: US1855

Související produkty
Detailní popis produktu
Nestlé KitKat Rich Matcha Green Tea Flavor je velmi oblíbená japonská svačinka, která byla vyrobena a prodává se pouze v Japonsku. Tento zelenkavý japonský Kit Kat má křupavou strukturu a sladkou chuť, po které následuje typická osvěžující a hořká příchuť matcha.
Jedná se o mini verzi KitKat tyčinky 10.5g
Složení
Palmový olej, pšeničná mouka, cukr, laktóza, matcha, kakao, sůl, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, droždí, emulgátor (sojový lecitin), kypřící látka (E500), aromata, prášek do pečiva. Obsahuje pšenici, mléko a sóju.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2368 kJ / 566 kcal |
| Tuky | 35,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,8 g |
| Sacharidy | 56,6 g |
| z toho cukry | 23,9 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 4902201183031 |
| Země původu: | Japonsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KitKat je značka čokoládového sušenkového snacku, který je známý po celém světě. Tato ikonická čokoládová tyčinka se skládá z vrstvy křehké sušenky a opláštěné je mléčnou čokoládou.
KitKat byl poprvé představen v roce 1935 v Anglii a postupně se rozšířil do více než 80 zemí. Je to globální značka, kterou vlastní společnost Nestlé, která je jedním z největších potravinářských výrobců na světě. KitKat je oblíbený mezi milovníky sladkostí díky svému charakteristickému designu a jedinečnému zážitku.

