Reese's Big Cup Strawberry PB&J 39g
Kód: US2941

Související produkty
Detailní popis produktu
.
.
Složení
Mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, čokoláda, nízkotučné mléko, mléčný tuk, laktóza, emulgátor (sójový lecitin, PGPR)), arašídy, kukuřičný sirup, cukr, dextróza, nízkotučné mléko, sladidlo (sorbitol), máslo (mléko), kokosový olej, zahušťovadlo (glycerol), sůl, přírodní aroma, emulgátor (mono a diglyceridy mastných kyselin), melasa, prášek do pečiva, emulgátor (sójový lecitin), antioxidant (TBHQ), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnan sodný). Obsahuje arašídy, mléko, sóju a kokos.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2038 kJ / 487 kcal |
| Tuky | 25,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,5 g |
| Sacharidy | 61,5 g |
| z toho cukry | 54,5 g |
| vláknina | 2,6 g |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sůl | 0,77 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 034000250189 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Reese's je americká značka čokoládových bonbónů, kterou vyrábí společnost Hershey's. Byly vytvořeny v roce 1928 H.B. Reesem, který byl bývalým farmářem a vedoucím expedicí pro Miltona S. Hersheyho. Reese odešel z Hershey's, aby založil vlastní cukrářskou firmu.
Reese's Peanut Butter Cups jsou jedním z nejprodávanějších čokoládových bonbónů na světě. Jsou vyrobeny z měkkého, krémového arašídového másla uzavřeného v čokoládové skořápce. Bonbóny jsou k dispozici v několika příchutích, včetně originální, bílé čokolády, karamelu a koly. Reese's jsou oblíbenou svačinkou pro děti i dospělé. Jsou často používány v receptech na dezerty a jsou také k dispozici v různých tvarech a velikostech.

