KitKat Mont Blanc 11,6g
Kód: US1847

Související produkty
Detailní popis produktu
KitKat Mont Blanc má čokoládový základ s příchutí rybízu a krém s nádechem rumu vložený mezi oplatky. Vychutnejte si chuť Mont Blancu, krále sladkostí, s použitím kaštanů, chuti podzimu! Obal vychází z obrázku módního evropského města, který ve vás vyvolá pocit brzkého příchodu podzimu.
Složení
Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, sušené plnotučné mléko, kakaové másla, laktóza, sušená jablka, droždí, kakao, sušené kaštany, kakaová hmota, sušený alkohol (rum), sušená okara, emulgátor (sojový lecitin), barvivo (E150c), aromata, kypřící látky (E500).
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2310 kJ / 550 kcal |
| Tuky | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,6 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 61 g |
| Bílkoviny | 3,6 g |
| Sůl | 0,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 4902201182485 |
| Země původu: | Japonsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KitKat je značka čokoládového sušenkového snacku, který je známý po celém světě. Tato ikonická čokoládová tyčinka se skládá z vrstvy křehké sušenky a opláštěné je mléčnou čokoládou.
KitKat byl poprvé představen v roce 1935 v Anglii a postupně se rozšířil do více než 80 zemí. Je to globální značka, kterou vlastní společnost Nestlé, která je jedním z největších potravinářských výrobců na světě. KitKat je oblíbený mezi milovníky sladkostí díky svému charakteristickému designu a jedinečnému zážitku.

