Mexican Coca Cola 355ml
Kód: US416
Doprava zdarma
Nad 1499 Kč u vybraných dopravců

Již 10 let
Jsme tu pro vás
Detailní popis produktu
Americká Coca-Cola ovládla takřka celý svět a existuje jen málo míst, kde by nebyla k sehnání. Nápoj, který se vyrábí v USA má však doma namále. Mnozí Američané mají za to, že mnohem lepší Coca-Colu vyrábějí v Mexiku. A jsou ochotni za ni zaplatit dvakrát tolik. Za vším totiž stojí jiný cukr.
Složení
Perlivá voda, třtinový cukr, barvivo (karamel), regulátor kyselosti (kyselina fosforečná), přírodní aroma, kofein.
Nutriční hodnoty
Energetická hodnota na 100 ml | 177 kJ / 42 kcal |
Tuky | 0 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
Sacharidy | 11 g |
z toho cukry | 11 g |
Bílkoviny | 0 g |
Sůl | 0,06 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
4,9
13 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
5
JD
Jana Dvorníková
Zadny velký rozdil.
5
JP
Jan Pejsar
Příjemná chuť, s českou nesrovnatelně lepší.
5
TP
Tereza Procházková
Hezký design láhve, výborná. :)
5
JM
Jiří Mondspiegel
klasický vzhled
výborná chuť
přiměřené množství
Jenom poznámka pro zákazníka Oldu : Kokain se přestal do Coca Coly přidávat v letech 1903-04, pro chuť poté už pouze výtažek z koky bez kokainu. V 80.letech 20.století proběhl pokus o odebrání výtažku z koky z receptury a po protestech veřejnosti byl rychle navrácen zpět. Takže to už tedy Coca Colu nepiješ opravdu hodně dlouho . . .
4
H
Honza T.
Colu jsem si koupil ze zvědavosti, když jsem si v rámci jedné diskuze přečetl, že je v tom markantní rozdíl.
Chuťově jsem na tom nic zásadně rozdílného nespatřil, byla dobrá jako vždycky.
Ale pocitově fajn, měl jsem Colu z Mexika :)
5
K
Kristýna
Super, výborná :)
5
L
Lukáš
Nejlepší coca cola co jsem kdy měl.
5
O
Olda
Zvažuji o koupi ale nevím nepiju kokakoli od té doby co se to Nedělá s koka listů
5
M
Michael
Nevěřil jsem ale jak jsem vyzkoušel je v tom docela velkej rozdíl mezi naší Coca colou a toudle tahle je mnohem lepší a míň sladká kdo nevyzkouší nepozná
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.