KitKat Birthday Cake 42g
Kód: US1523

Související produkty
Detailní popis produktu
Udělejte si z každého dne oslavu a dopřejte si tyčinku KitKat Birthday Cake. Ochutnejte dekadentní chutě krémové polevy, sladkého duhového posypu a křupavé oplatky. Zamilovat si tuto pochoutku bude jistě hračka.
Složení
Cukr, rostlinné oleje (palmový, bambucký, slunečnicový, palmojádrový a/nebo světlicový olej ), nízkotučné mléko, pšeničná mouka, kukuřičný sirup, laktóza (mléko), čokoláda, kukuřičný škrob, přírodní a umělá aroma, emulgátor (sojový lecitin), barviva (Brilantní modř FCF*, Indigotin, Červeň Allura AC*, Tartrazin*, Žluť SY*), sůl, droždí, leštící látka (karnaubský vosk), prášek do pečiva. * mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsahuje mléko, pšenici a sóju.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2192 kJ / 524 kcal |
| Tuky | 28,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,7 g |
| Sacharidy | 64,3 g |
| z toho cukry | 47,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 4,8 g |
| Sůl | 0,21 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 034000452262 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KitKat je značka čokoládového sušenkového snacku, který je známý po celém světě. Tato ikonická čokoládová tyčinka se skládá z vrstvy křehké sušenky a opláštěné je mléčnou čokoládou.
KitKat byl poprvé představen v roce 1935 v Anglii a postupně se rozšířil do více než 80 zemí. Je to globální značka, kterou vlastní společnost Nestlé, která je jedním z největších potravinářských výrobců na světě. KitKat je oblíbený mezi milovníky sladkostí díky svému charakteristickému designu a jedinečnému zážitku.

