Prime Hydration Drink WWE 500ml
Kód: US2594

Související produkty
Okořeňte své oblíbené nápoje a pokrmy pikantní chutí Clamato. Autentická, osvěžující směs s rajčatovou šťávou a kořením. Clamato Original je dokonalým základem pro vytvoření...
Zažij explozi ovocné chuti s děsivě dobrou Fantou Chucky’s Punch! Tato speciální limitovaná edice inspirovaná ikonickou hororovou postavou Chucky přináší jedinečné osvěžení s...
Přinášíme vám exkluzivní příchuť Fanty z Japonska White Peach! Je těžké ji sehnat i v Japonsku, protože se prodává pouze v severní části regionu Tohoku a dodává se s...
Kdo by neznal lízátka Chupa Chups, jsou oblíbená po celém světe a tak se v Jižní Koreji rozhodli tuto lízátkovou ikonu proměnit v jedinečnou limonádu. Chupa Chups Melon...
Coca Cola USA Original 355ml je originální americká verze ikonického nápoje, která se od evropské liší především použitím kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy místo...
Původní Coca Cola s příchutí třešně. Osvěžující Coca Cola v kombinaci s jemnou třěšňovou příchutí. V ČR se v roce 2017 přestala vyrábět.
Jasná a šťavnatá chuť letního melounu v plechovce! Candy Lips Watermelon Soda, vyrobená v USA, zachycuje právě ten moment, kdy se slunce poledne skloní a vše voní melounem a...
Kdo by neznal lízátka Chupa Chups, jsou oblíbená po celém světe a tak se v Jižní Koreji rozhodli tuto lízátkovou ikonu proměnit v jedinečnou limonádu. Chupa Chups Grape...
Detailní popis produktu
Zažijte nekompromisní hydrataci s Prime Hydration WWE edicí! Tento speciální nápoj spojuje energii světa wrestlingu s moderní hydratací. Jeho osvěžující chuť a složení plné elektrolytů a vitamínů vás podpoří při sportu i v běžném dni. Limitovaný design inspirovaný WWE je perfektním dárkem pro každého fanouška tohoto akčního sportu.
Složení
voda, koncentrovaná kokosová voda, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnan draselný), přírodní aroma, hořčík tri-magnesium dicitrát , sladidlo (sukralóza), zahušťovadlo (arabská guma), l-isoleucin, l-leucin, l-valin, sladidlo (acesulfam K), vitamíny (B6, E, A, B12), emulgátor (glycerolester borovicové pryskyřice), barvivo (karoteny). Obsahuje kokos.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (0,02%)* |
| Vitamín A | 120μg (13,4%)* |
| Vitamín E | 3mg (20%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (40%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (40%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116125609 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Energy drink Monster bez cukru? To je řada ULTRA která vám dodá energii a to zcela bez cukru! Monster Energy Ultra Vice Guava kombinuje autentickou chuť Monsteru s...
Stylová lahvička Red Bull o objemu 250 ml je ideální doplněk pro všechny fanoušky této ikonické značky. Díky svému elegantnímu designu a kvalitnímu provedení si vychutnáš svůj...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

