Monster Energy Ultra Wild Passion 473ml
Kód: US2872

Související produkty
Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Wild Passion je osvěžující energetický nápoj z USA, který vás okouzlí výraznou exotickou chutí marakuji. Patří do oblíbené řady Ultra – je tedy bez cukru, lehký a přesto plný chuti. Ideální volba pro ty, kteří chtějí energii bez zbytečné sladkosti.
Složení
perlivá voda, cukr, glukóza, taurin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný), aroma ženšenu pravého, přírodní aroma, l-karnitin l-tartrát, kofein, konzervant (sorbát draselný, benzoan sodný), sladidlo (sukralóza), niacinamid (vitamín B3), sůl, inositol, pyridoxin hydrochlorid (B6), riboflavin (B2), maltodextrin, barvivo (tartazin*, žluť SY*), kyanokobalamin (B12). * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.
Vysoký obsah kofeinu (31 mg/100ml). Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 13 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,7 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,28 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 070847899488 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

