Red Bull The Purple Edition 250ml
Kód: US2429

Související produkty
Detailní popis produktu
Nejslavnější energy drink Red Bull s příchutí lesních plodů, to je Red Bull The Purple Edition, který jsme pro vás přivezli ze Švédska. Vychutnejte si osvěžující chuť lesních plodů v kombinaci s klasickou chutí Red Bullu.
Složení
voda, sacharóza, regulátor kyselosti (kyselina citronová, citrát sodný, uhličitan hořečnatý), oxid uhličitý, taurin (0,4%), kofein (0,03%), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6, B12), aromata, stabilizátor (acetát-isobutyrát sacharózy, glycerolester borovicové pryskyřice), barvivo (antokyany, riboflavin). Obsah kofeinu 32mg / 100 ml. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 188 kJ / 44 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 90454981 |
| Země původu: | Švédsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.
Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.

