Red Bull Glass 250ml
Kód: US2917

Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová lahvička Red Bull o objemu 250 ml je ideální doplněk pro všechny fanoušky této ikonické značky. Díky svému elegantnímu designu a kvalitnímu provedení si vychutnáš svůj oblíbený energetický nápoj přesně tak, jak má být – s maximálním stylem.
Složení
voda, sacharóza, glukóza, kyselina citronová, kyselina uhličitá, taurin (0,4%), regulátor kyselosti (uhličitan sodný, uhličitan hořečnatý), kofein (0,03%), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6, B12), aroma, barviva (karamel, riboflavin). Obsah kofeinu: 32 mg / 100 ml. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 195 kJ / 46 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 9002490100056 |
| Země původu: | Polsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.
Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.

