Prime Hydration Drink Toronto Raptors Red 500ml
Kód: US2596

Související produkty
Okořeňte své oblíbené nápoje a pokrmy pikantní chutí Clamato. Autentická, osvěžující směs s rajčatovou šťávou a kořením. Clamato Original je dokonalým základem pro vytvoření...
Kdo by neznal lízátka Chupa Chups, jsou oblíbená po celém světe a tak se v Jižní Koreji rozhodli tuto lízátkovou ikonu proměnit v jedinečnou limonádu. Chupa Chups Melon...
Osvěžující kombinace ikonické Coca-Coly a sladké třešně v netradiční „float“ verzi! Coca-Cola Cherry Float přináší jemný krémový nádech inspirovaný klasickým americkým dezertem...
Vstupte do kouzelného světa značky Potions! 🐍 Serpents Venom je unikátní britská limonáda plná magických barev, perlivého osvěžení a lehce tajemného chuťového profilu....
Objev naprosto netradiční kombinaci chutí v podobě Fanta Banana Chocolate z Číny. Spojuje sladkou banánovou chuť s jemným čokoládovým nádechem, což vytváří originální a...
Detailní popis produktu
Získejte energii s Prime Hydration Toronto Raptors Red, limitovanou edicí oslavující vášeň a sílu vašeho oblíbeného basketbalového týmu. Tento nápoj kombinuje osvěžující chuť s pečlivě vybranými elektrolyty, které vás udrží hydratované a připravené na výkon. S výrazným červeným designem je ideální volbou pro každého fanouška NBA.
Složení
voda, koncentrovaná kokosová voda, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnan draselný), přírodní aroma, hořčík tri-magnesium dicitrát , sladidlo (sukralóza), zahušťovadlo (arabská guma), l-isoleucin, l-leucin, l-valin, sladidlo (acesulfam K), vitamíny (B6, E, A, B12), emulgátor (glycerolester borovicové pryskyřice), barvivo (karoteny). Obsahuje kokos.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (0,02%)* |
| Vitamín A | 120μg (13,4%)* |
| Vitamín E | 3mg (20%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (40%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (40%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116123957 |
| Země původu: | USA |
Nejslavnější energy drink Red Bull s příchutí jablka FUJI a zázvoru, to je Red Bull The Winter Edition, který jsme pro vás přivezli ze Švédska. Vychutnejte si...
Monster Energy Killer Loca Moca je energetický kávový nápoj, který spojuje bohatou chuť moka kávy s legendární silou Monster Energy. Nápoj je vyrobený z vysoce kvalitní směsi...
Red Bull Cold Brew Coffee Zero Sugar je zajímavý mix energy drinku a kávy v jednom. Nejde o klasickou kávu, ale spíš o jemnější, lehce nasládlý nápoj s kávovým nádechem a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

