Red Bull Ocean Blast Lychee Japan 250ml
Kód: US2098

Související produkty
Detailní popis produktu
Red Bull Blue Edition je příchuť liči, která byla vyvinuta výhradně pro japonský trh, aby splňovala chuťové požadavky místních obyvatel.
Složení
voda, cukry (cukr, glukóza), okyselující látky, kyselina uhličitá, L-arginin, dochucovadla, kofein, niacin, pantothenát vápenatý, vitamín (B6, B12). Nevhodné pro děti, těhotné ženy a kojící ženy. Obsah kofeinu: 32 mg / 100 ml. Obsah kofeinu 32mg / 100 ml. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 188 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,14 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 4560292291556 |
| Země původu: | Japonsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.
Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.

