Red Bull Plus Zero Sugar 250ml
Kód: US2934

Související produkty
Detailní popis produktu
.
Složení
voda, sladidla (maltitol, acesulfam K, sukralosa), regulátory kyselosti (kyselina citronová, uhličitany sodné, kyselina mléčná), taurin, přírodní kofein (extrakt z guarany), inositol, lysin, cholin bitartrát, konzervant (benzoan sodný), vitaminy skupiny B (niacin, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12), stabilizátor (arabská guma), barviva (tartazin*, košenilová červeň A*), balící plyn (dusík). Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem. * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsah kofeinu: 32 mg / 100 ml.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 114 kJ / 27 kcal |
| Tuky | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | 0,26 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 8850228005781 |
| Země původu: | Thajsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.
Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.

