Monster Energy Strawberry Shot Zero Sugar 473ml
Kód: US2932

Související produkty
Detailní popis produktu
Monster Energy Strawberry Shot Zero Sugar je osvěžující energy drink s výraznou jahodovou chutí, který si užiješ bez zbytečného cukru. Kombinuje sladké tóny zralých jahod s lehkou kyselkavostí, takže nepůsobí těžce a dobře se pije i při větším žízni.
Složení
perlivá voda, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný), sladidlo (erytritol, sukralosa), taurin, přírodní aroma, extrakt ženšenu pravého, l-karnitin l-tartát, kofein, konzervant (kyselina sorbová, benzoát sodný), ovocný džus, sůl, zahušťovadlo (arabská guma), inositol, vitamíny (B3, B5, B6, B12). Obsah kofeinu 34 mg / 100 ml. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,3 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,25 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 070847899778 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

