Monster Energy JAVA Cold Brew Sweet Black 400ml
Kód: US1990

Související produkty
Detailní popis produktu
Výrazný, ale jemně sladký. Silný, ale rafinovaný - to je kombinace protikladů, kterou představuje Java Monster Cold Brew.
- plná chuť bez nakyslého nádechu tradiční ledové kávy
- dusík dodává kávě jemnou krémovou texturu a vyváženost
- nulový obsah přidaného cukru a jen nádech sladkosti
Složení
U tohoto produktu právě probíhá překlad složení a nutričních hodnot. Děkujeme za pochopení :)
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 070847039136 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

