Snickers Duplo Chocolate 42g
Kód: US2852

Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte netradiční podobu ikonické tyčinky s Snickers Duplo Chocolate přímo z Brazílie. Tato verze nabízí jedinečný chuťový zážitek, který kombinuje bohatou čokoládovou chuť s typickou sytostí, na kterou jste u značky Snickers zvyklí. Díky odlišnému složení a výrobě pro brazilský trh si vychutnáte chuť, která se od běžně dostupných variant znatelně liší.
Složení
cukr, arašídy, glukózový sirup, kakaová hmota, rostlinný tuk, sušené mléko, mléčný tuk, sůl, laktóza, sušená syrovátka, sušený vaječný bílek, emulgátory (sójový lecitin), emulgátor (PGPR), barviva (uhlík z rostlinné suroviny, červeň Allura AC*, tartrazin*, žluť SY*, brilantní modř FCF*), aromata. * mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsahuje arašídy, mléko, sóju a vejce. Může obsahovat pšenici, žito, ječmen, oves a přírodní latex.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2038 kJ / 487 kcal |
| Tuky | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 55 g |
| z toho cukry | 47 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bílkoviny | 8,7 g |
| Sůl | 0,61 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 7896423438635 |
| Země původu: | Brazílie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Snickers je značka čokoládové tyčinky, kterou vyrábí společnost Mars, Incorporated. Jedná se o nugát pokrytý karamelem a arašídy, vše uzavřené v mléčné čokoládě. Byla představena v roce 1930. Snickers je jednou z nejprodávanějších čokoládových tyčinek na světě s obratem přes 2 miliardy dolarů ročně. Tyčinka je k dispozici v několika příchutích, včetně originální, mandlové, křupavé a zmrzlinové.

