Prime Hydration UFC 500ml
Kód: US2451

Související produkty
Oolong je druh čínského čaje, který je dobrým zdrojem vitamínů a je plný antioxidantů. Jedná se o často používanou přísadu do čínských sladkostí, která jim dodává jedinečnou...
Americká klasika, která se vrací ve zdravější podobě – Poppi Root Beer spojuje tradiční kořeněnou chuť s lehčím, moderním složením. Voní po vanilce a bylinkách, přesto působí...
Fanta Lychee z Číny je exotická limonáda s jemnou a výrazně aromatickou chutí liči – tropického ovoce oblíbeného po celé Asii. Chuť je sladká, květinová a velmi osvěžující, s...
Limitovaná edice této limonády se objevila poprvé v roce 2004. Po dlouhé době až v roce 2016 bylo znovu možné zakoupit a ochutnat tuto limonádu s hroznovou příchutí. Proto...
Detailní popis produktu
Oficiální nápoj americké UFC 300 to je Prime Hydration UFC. Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul.
Složení
voda, koncentrovaná kokosová voda, reguátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnan draselný), přírodní aroma, hořčík tri-magnesium dicitrát , sladidlo (sukralóza), zahušťovadlo (arabská guma), l-isoleucin, l-leucin, l-valin, sladidlo (acesulfam K), vitamíny (B6, E, A, B12), zahušťovadlo (arabská guma), barvivo (karoteny). Obsahuje kokos. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (0,02%)* |
| Vitamín A | 120μg (13,4%)* |
| Vitamín E | 3mg (20%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (40%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (40%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116123674 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Monster Energy Killer Loca Moca je energetický kávový nápoj, který spojuje bohatou chuť moka kávy s legendární silou Monster Energy. Nápoj je vyrobený z vysoce kvalitní směsi...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

