Monster Energy Ultra Sunrise China 330ml
Kód: ME98

Související produkty
Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Sunrise je nízkokalorický energetický nápoj bez cukru, který nabízí povzbuzující účinky energetických složek, jako je kofein, taurin a guarana. Tento nápoj je součástí řady Monster Energy Ultra, která nabízí bezcukrové a nízkokalorické alternativy k ostatním energetickým nápojům. Monster Energy Ultra Sunrise má osvěžující a citrusovou chuť s jemným aroma mandarinek a grapefruitu. Tento nápoj obsahuje pouze 10 kalorií na porci a není slazen cukrem, což ho činí vhodným pro lidi, kteří sledují svou spotřebu kalorií nebo se snaží o omezení příjmu cukru. Monster Energy Ultra Sunrise je oblíbeným nápojem mezi fanoušky Monster Energy, kteří hledají bezcukrovou alternativu s osvěžující chutí citrusových plodů.
Složení
Probíhá překlad složení a nutričních hodnot..
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 6974497110037 |
| Země původu: | Čína |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

