Arizona Dragonfruit Mango 650ml
Kód: ICE63

Související produkty
Detailní popis produktu
Exotika v plechovce! Arizona Dragonfruit Mango spojuje lahodnou chuť manga s osvěžujícími tóny dračího ovoce. Výsledkem je tropický nápoj, který je sladký, šťavnatý a dokonale osvěžující. Velké 650ml balení vás udrží v pohodě po celý den a jeho výrazný design potěší i jako stylový doplněk. Ochutnejte exotiku, která vás přenese na pláž.
Složení
filtrovaná voda, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, pyré z dračího ovoce, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hruškový džus z koncentrátu, přírodní aroma, med, ovocné a zeleninové šťávy, mangové pyré, barvivo (karoteny), antioxidant (kyselina askorbová).
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 157 kJ / 38 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 9,6 g |
| z toho cukry | 9,2 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledové čaje |
|---|---|
| EAN: | 613008773014 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Arizona Beverages je americký výrobce mnoha příchutí ledového čaje , džusových nápojů a energetických nápojů se sídlem ve Woodbury v New Yorku Svůj první nápoj spatřilo světlo světa v roce 1992. V současnosti nabízí desítky nápojů oblíbených nejen v USA, ale také po celém světe.

