Snickers Pistachio 42g
Kód: US99

Související produkty
Detailní popis produktu
Snickers Pistachio vám nabídne kombinaci mléčné čokolády, karamelu a hladkého krémové nugátu, ale s pistáciemi místo arašídů.
Složení
Mléčná poleva (38%): cukr, sušené mléko, kakaové máslo, kakao, rostlinné oleje (olej z damarovníku obrovského, palmový olej), dextóza, emulgátor (sojový lecitin). Krém uvnitř (62%): glukózový sirup, mandle (12,4%), pistácie (4,1%), cukr, hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), sušené mléko, sůl, kakaové máslo, kakao, rostlinné oleje (olej z damarovníku obrovského, palmový olej), dextróza, emulgátor (sojový lecitin). Obsahuje mléko, mandle, pistácie a sóju. Může obsahovat arašídy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 1946 kJ / 465 kcal |
| Tuky | 22 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 8,8 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 55,8 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sůl | 0,62 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 8902433003998 |
| Země původu: | Indie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Snickers je značka čokoládové tyčinky, kterou vyrábí společnost Mars, Incorporated. Jedná se o nugát pokrytý karamelem a arašídy, vše uzavřené v mléčné čokoládě. Byla představena v roce 1930. Snickers je jednou z nejprodávanějších čokoládových tyčinek na světě s obratem přes 2 miliardy dolarů ročně. Tyčinka je k dispozici v několika příchutích, včetně originální, mandlové, křupavé a zmrzlinové.

