Red Bull The Spring Edition Woodruff & Pink Grapefruit 250ml
Kód: US2723

Související produkty
Detailní popis produktu
Osvěžení s jarní náladou! Red Bull The Spring Edition přináší unikátní chuťovou kombinaci svěžího grepového nádechu a jemné bylinné sladkosti mařinky vonné (woodruff). Lehká, citrusově-bylinková chuť, která vás probudí jako první jarní den.
Tato limitovaná edice spojuje klasický energizující účinek Red Bullu s neotřelou příchutí, která osloví každého, kdo hledá něco nového a osvěžujícího.
Složení
voda, kyselina citronová, regulátor kyselosti (citrát sodný), oxid uhličitý, taurin (0,04%), kofein (0,03%), sladidla (sukralóza, acesulfam K), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6, B12), aroma, zahušťovadlo (xanthanová guma), barviva (antokyaniny, brilantní modř FCF). Obsah kofeinu 32mg / 100 ml. * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 192 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 90474392 |
| Země původu: | Švédsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.
Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.

