Rap Snacks Lil Baby All In Hot Flavor 71g
Kód: US2578

Související produkty
Detailní popis produktu
Vyzkoušejte chipsy tak jak je má rád Lil Baby! Rap Snacks Lil Baby All In Hot Flavor přináší jedinečnou chuťovou kombinaci a zážitek. Rap Snack je značka snacků. která spolupracuje s rapery nejen z USA, kteří přináší vlastní příchutě, dle toho co mají sami rádi. Díky těmto spolupracím můžete vyzkoušet snacky s jedinečnými chutěmi, jake mají rádi hudební stars.
Složení
brambory, slunečnicový olej, olivový olej, cukr, látka zvýrazňující chuť a vůni (glutamát sodný, ribonukleotidy), maltodextrin, sůl, regulátor kyselosti (octan sodný, kyselina jablečná, kyselina citrónová), koření, přírodní aroma, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2223 kJ / 533 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 2,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 2,5 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy | snacky |
|---|---|
| EAN: | 781231003205 |
| Země původu: | EU |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Rap Snack spojuje svět hip-hopu a snacků do jedinečné kombinace chutí i stylu. Každý produkt nese tvář slavného rappera a přináší chuť inspirovanou jeho osobností. Tyto chipsy a pochutiny jsou oblíbené po celých USA pro své výrazné příchutě, autentickou kulturu a spojení hudby s jídlem. Rap Snack je víc než jen svačina – je to životní styl.

