Prime Hydration Drink Tropical Punch 500ml
Kód: US2152

Související produkty
Přinášíme vám exkluzivní příchuť Fanty z Japonska White Peach! Je těžké ji sehnat i v Japonsku, protože se prodává pouze v severní části regionu Tohoku a dodává se s...
Mountain Dew Baja Blast je legendární příchuť, která vznikla ve spolupráci s Taco Bell a byla původně dostupná výhradně pouze v restauracích Taco Bell. Právě díky tomu si...
Fanta Hami Melon je exotická limonáda z Asie, která tě nadchne výraznou chutí sladkého melounu typu Hami. Tento oblíbený asijský meloun je známý svou šťavnatostí, medovou...
Nově můžete ochutnat tuto novou americkou Fantu s příchutí broskve i u nás v Česku.
Legendární Fanta Orange z Mexika, která se vyrábí podle odlišné receptury než evropské verze. Díky použití třtinového cukru (žádný glukózo-fruktózový sirup) má tahle mexická...
Warheads je znám výrobou svých extrémně kyselých bonbónů. Nyní přichází s kyselými limonádami s ovocnou příchutí. Tato varianta má příchuť zeleného broskve.
Kdo by neznal lízátka Chupa Chups, jsou oblíbená po celém světe a tak se v Jižní Koreji rozhodli tuto lízátkovou ikonu proměnit v jedinečnou limonádu. Chupa Chups Grape...
Detailní popis produktu
Prime Hydration Drink Tropical Punch s příchutí tropického punče. Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul. Díky tomu je PRIME extrémně žádaný a jeho zásoby jsou omezeny i ve Spojených Státech.
Složení
filtrovaní voda, kokosová voda z koncentrátu, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnany draselné), přírodní aroma, sladidlo (sukralosa, acesulfam-k), L-isoleucin, l-valin, l-leucin, antioxidant (alfa-tokoferol), vitamíny (E, A, B6, B12). Obsahuje kokos. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (2%)* |
| Vitamín A | 120μg (67%)* |
| Vitamín E | 3mg (100%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (200%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (200%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116120314 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Energy drink Monster v hliníkové plechovce ve tvaru lahve dovezená z Japonska.
Monster Energy Dragon Ice Tea je energetický nápoj na bázi taurinu a kofeinu dovezený z Brazílie. Dávka energie s lahodnou citrusovou příchutí. Díky kombinaci nejlepšího...
Monster Energy Strawberry Shot je sladká jahodová bomba, která tě nakopne přesně ve chvíli, kdy potřebuješ. Monster Strawberry Shot přináší výraznou chuť šťavnatých jahod...
Probuďte své smysly s Red Bull Pomelo Zero Sugar 250ml, thajským Red Bullem s osvěžující chutí pomela. Tento citrusový energy drink Vám dodá energii a povzbudí Vaše tělo i mysl,...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

