Monster Energy JAVA 300 Triple Shot Mocha 443ml
Kód: US1559

Související produkty
Detailní popis produktu
Kávový energetický nápoj Monster s příchutí Mocha s vysokým obsahem kofeinu. Až 68 mg na 100ml nápoje znamená dvakrát tolik, co běžný energetický nápoj.
Složení
vařená káva (filtrovaná voda, káva), odstředěné mléko, cukr, smetana, glukóza, taurin, fosforečnan draselný, kakao (alkalicky zpracované), mikrokrystalická celulóza, extrakt ženšenu panax, přírodní aroma, hydrogenuhličitan sodný, citrát sodný, karagenan, kofein, alginát vápenatý, niacinamid (vitamín B3), alginát sodný, inositol, l-karnitin l-tartrát, sukralóza, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), riboflavin (vitamín B2). Obsah kofeinu 68 mg / 100 ml. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | - kJ / - kcal |
| Tuky | 189 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 45 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| vláknina | 7,7 g |
| Bílkoviny | 7,2 g |
| Sůl | 0,13 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 070847034780 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

