Prime Hydration Drink Strawberry Banana 500ml
Kód: US2445

Související produkty
Přinášíme vám exkluzivní příchuť Fanty z Japonska White Peach! Je těžké ji sehnat i v Japonsku, protože se prodává pouze v severní části regionu Tohoku a dodává se s...
Osvěžující klasika bez cukru i bez kofeinu! Užijte si ikonickou chuť Diet Coke, ale bez kofeinu. Ideální volba pro všechny, kteří chtějí lehký, svěží nápoj bez cukru, ale...
Původní Coca Cola s příchutí třešně. Osvěžující Coca Cola v kombinaci s jemnou třěšňovou příchutí. V ČR se v roce 2017 přestala vyrábět.
Čínská verze Pepsi s nádechem grapefruitu a vzácnou příchutí zeleného bambusu.
Fanta Hami Melon je exotická limonáda z Asie, která tě nadchne výraznou chutí sladkého melounu typu Hami. Tento oblíbený asijský meloun je známý svou šťavnatostí, medovou...
Detailní popis produktu
Prime Hydration Drink Strawberry Banana s příchutí jahody a banánu. Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul. Díky tomu je PRIME extrémně žádaný a jeho zásoby jsou omezeny i ve Spojených Státech.
Složení
voda, koncentrovaná kokosová voda, reguátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnan draselný), přírodní aroma, hořčík tri-magnesium dicitrát , sladidlo (sukralóza), zahušťovadlo (arabská guma), l-isoleucin, l-leucin, l-valin, sladidlo (acesulfam K), vitamíny (B6, E, A, B12), emulgátor (glycerolester borovicové pryskyřice), barvivo (karoteny). Obsahuje kokos. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 21 kJ / 5 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Draslík | 140mg (3%)* |
| Hořčík | 25mg (6%)* |
| Železo | 0,08mg (2%)* |
| Vitamín A | 54μg (13%)* |
| Vitamín E | 0,9mg (6%)* |
| Vitamín B6 | 1mg (40%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (40%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116123506 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Monster Energy Killer Loca Moca je energetický kávový nápoj, který spojuje bohatou chuť moka kávy s legendární silou Monster Energy. Nápoj je vyrobený z vysoce kvalitní směsi...
Nejslavnější energy drink Red Bull s příchutí jablka FUJI a zázvoru, to je Red Bull The Winter Edition, který jsme pro vás přivezli ze Švédska. Vychutnejte si...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

