Prime Hydration Arsenal 500ml
Kód: US2446

Související produkty
Klasická americká limonáda v hroznovém provedení! Sunkist Grape je sladký, šťavnatý a výrazně ovocný nápoj, který osvěží a potěší milovníky klasických sodovek. Díky praktické...
Objev naprosto netradiční kombinaci chutí v podobě Fanta Banana Chocolate z Číny. Spojuje sladkou banánovou chuť s jemným čokoládovým nádechem, což vytváří originální a...
Fanta Grape je pro ty, kteří mají slabost pro fialovou! Svěží, sladká a osvěžující chuť hroznové Fanty je čistá blaženost. Pokud jste fanouškem hladké textury Fanty, budete...
Coca-Cola Peach z Číny přináší osvěžující spojení klasické chuti Coca-Coly a jemně sladké broskve. Tato příchuť je v Asii velmi oblíbená díky své lehce ovocné chuti, která...
Osvěžující kombinace ikonické Coca-Coly a sladké třešně v netradiční „float“ verzi! Coca-Cola Cherry Float přináší jemný krémový nádech inspirovaný klasickým americkým dezertem...
Nově můžete ochutnat tuto novou americkou Fantu s příchutí broskve i u nás v Česku.
Warheads je znám výrobou svých extrémně kyselých bonbónů. Nyní přichází s kyselými limonádami s ovocnou příchutí. Tato varianta má příchuť zeleného broskve.
Limonáda Pepsi Nama Cola 340 ml je japonskou verzi klasické Pepsi, která nabízí mimořádně osvěžující zážitek díky netepelné výrobě a použití čerstvého kořeněného...
Detailní popis produktu
Oficiální nápoj anglického fotbalového klubu Arsenal FC, to je Prime Hydration Arsenal. Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul.
Složení
Filtrovaní voda, rekonstituovaná kokosová voda (10%), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnany draselné), citrát hořečnatý, aromata, sladidla (sukralóza, acesulfam K), vitamíny E, B6, B2. Obsahuje kokos.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 18 kJ / 4,3 kcal |
| Tuky | <0,01 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,01 g |
| Sacharidy | 0,4 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | <0,01 g |
| Sůl | <0,01 g |
| Draslík | 140mg (7%)* |
| Hořčík | 24,8mg (7%)* |
| Vitamín A | 120μg (67%)* |
| Vitamín E | 3mg (49%)* |
| Vitamín B6 | 0,68mg (49%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (38%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116124220 |
| Země původu: | Velká Británie |
| Položka byla vyprodána… | |
Spojení silné dávky energie a lahodné kávy? Přesně to nabízí Monster Energy Java Irish Crème – nealkoholický kávový nápoj s příchutí inspirovanou klasickým Irish Cream,...
Monster Energy Killer Loca Moca je energetický kávový nápoj, který spojuje bohatou chuť moka kávy s legendární silou Monster Energy. Nápoj je vyrobený z vysoce kvalitní směsi...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

