MrBeast Almond Chocolate 60g
Kód: 10526

Související produkty
Detailní popis produktu
Originální čokoláda Feastables od nejslavnějšího Youtubera MrBeasta. MrBeast Almond Chocolate 60g s kousky pražených mandlí. Čokoláda je vyrobena pouze z 5 surovin! Vyzkoušejte jedinečný chuťový zážitek a zjistěte proč se o této čokoládě tolik mluví. Je to jen jménem nebo je chuť skutečně "překvapivá"? Dejte nám vědět v hodnocení.
Složení
Třtinový cukr, kakaové máslo, čokoládový likér, pražené mandle, slunečnicový lecitin. Obsahuje mandle. Může obsahovat arašídy, skořápkové plody, sóju a pšenici.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2371 kJ / 567 kcal |
| Tuky | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23,3 g |
| Sacharidy | 53,3 g |
| z toho cukry | 43,3 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Vláknina | 6,7 g |
| Sůl | 0 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 850027880105 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Feastables je značka prémiové čokolády, čokoládových tyčinek a gumových bonbonů, kterou založil v roce 2022 americký YouTuber Jimmy Donaldson alias MrBeast.
Feastables jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a jsou známé svou bohatou a krémovou chutí. Značka nabízí širokou škálu příchutí, včetně klasických příchutí, jako je čokoláda a karamel, i netradičních příchutí, jako je matcha nebo káva. Feastables jsou určeny pro náročné milovníky čokolády, kteří hledají kvalitní a chutný produkt. Značka je známá svou inovativní marketingovou strategií, která využívá sociální média a influencery.


