Lady Boba Bursting Boba Bubble Tea Cantaloupe Pear 320ml
Kód: US2320

Související produkty
Detailní popis produktu
Oblíbený Bubble Tea přímo z Tchaj-wanu Lady Boba Bursting Boba Bubble Tea Cantaloupe Pear přináší kombinaci zeleného čaje, melounu Kantalupe, hrušky a samozřejmě praskacích kuliček specifických pro Bubble Tea. Celosvětově oblíbený nápoj, který si nyní můžete vychutnat kdy a kde chcete.
Složení
vařený zelený čaj (voda, zelený čaj), třtinový cukr, praskající kuličky (8%) (voda, cukr, hruškový džus z koncentrátu, regulátor kyselosti (kyselina méčná, kyselina jablečná), zahušťovadlo (alginát sodný, xanthan), tapiokový škrob, barvivo (karoteny), šťáva melounu cantaloupe (1%), jablková šťáva z koncentrátu (1%), hrušková šťáva z koncentrátu (0,3%)), aromata.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 155 kJ / 37 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 9,3 g |
| z toho cukry | 9,1 g |
| Bílkoviny | - g |
| Sůl | 0,03 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bubble Tea |
|---|---|
| EAN: | 4711115020253 |
| Země původu: | Tchaj-wan |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Tchajwanská společnost Madam Hong byla založena v roce 1995 a specializuje se na výrobu a distribuci exotického ovoce a dalších tropických produktů. Jedním z jejích nejpopulárnějších produktů je bubble tea, osvěžující ledový čajový nápoj vyrobený z tapiokových perel. Bubble tea Madam Hong je vyroben pouze z nejčerstvějších surovin a je k dispozici v široké škále příchutí, včetně klasického černého čaje, zeleného čaje a ovocných příchutí.

