KitKat Mystery 41,5g
Kód: US2916

Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte jedinečnou edici KitKat Mystery, která posouvá klasický zážitek z oblíbené čokoládové tyčinky na novou úroveň. Křupavá oplatka obalená jemnou čokoládou si zachovává svůj typický charakter, avšak příchuť zůstává záměrně skrytá – je jen na vás, abyste ji odhalili.
Složení
cukr, rostlinný tuk, sušené mléko, pšeničná mouka (obohacená železem, kyselinou listovou, thiaminem, riboflavinem, niacinem a zinkem), kakaové máslo, kakaová hmota, bezvodý mléčný tuk, sůl, emulgátory (lecitiny, polyglycerol-polyricinoleát), aromata, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), zpevňující látka (síran vápenatý), barviva (annatto – bixiny, kurkumin). Obsahuje mléko , sóju a pšenici (lepek). Může obsahovat arašídy, vejce, lískové ořechy, kešu, žito, ječmen, oves.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2290 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 51 g |
| Vláknina | 0,9 g |
| Bílkoviny | 5,6 g |
| Sůl | 0,18 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 7891000441039 |
| Země původu: | Brazílie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KitKat je značka čokoládového sušenkového snacku, který je známý po celém světě. Tato ikonická čokoládová tyčinka se skládá z vrstvy křehké sušenky a opláštěné je mléčnou čokoládou.
KitKat byl poprvé představen v roce 1935 v Anglii a postupně se rozšířil do více než 80 zemí. Je to globální značka, kterou vlastní společnost Nestlé, která je jedním z největších potravinářských výrobců na světě. KitKat je oblíbený mezi milovníky sladkostí díky svému charakteristickému designu a jedinečnému zážitku.

