Jack Daniel's Original BBQ omáčka 280g
Kód: US2711

Související produkty
Detailní popis produktu
Jack Daniel's Original BBQ omáčkaje opravdová grilovací klasika. Vyvážené tóny tmavého hnědého cukru, šťavnatých zralých rajčat, jablečného octa a jedinečné jemné chuti Jack Daniel's Tennessee Whiskey! Pravý americký originál, klasika s pronikavou vyváženou chutí a výrazným závěrem.
Složení
rajčata, cukr, ocet, koncentrát z tamarindu, invertní cukrový sirup, melasa, sůl, hořčice (voda, hořčičné semínko, ocet, sůl, cukr, koření), modifikovaný kukuřičný škrob, kouřové aroma, koncentrát ananasové šťávy, karamelizovaný cukr, Tennessee whiskey (0,3 %), sušený česnek, zahušťovadlo (pektiny), bylinky, koření, sušená cibule, jablečné aroma, dextróza
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 943 kJ / 222 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 2 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Omáčky | dipy |
|---|---|
| EAN: | 810020935578 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

