Jack Daniel's Honey BBQ omáčka 280g
Kód: US2710

Související produkty
Detailní popis produktu
Jemná BBQ omáčka, která podtrhuje jemnost pravého včelího medu. Komplexní chuť s bohatými tóny ananasu, tamarindu a lehkým pepřovým závěrem. Medová BBQ omáčka Jack Daniel's se vyznačuje zaoblenými tóny medu z udržitelně chovaných včel.
Složení
rajčata, cukr, med (9 %), ocet, tamarindový koncentrát, invertní cukrový sirup, melasa, sůl, hořčice (voda, hořčičné semínko, ocet, sůl, cukr, koření), modifikovaný kukuřičný škrob, kouřové aroma, ananasový džus z koncentrátu, karamelizovaný cukr, whiskey Jack Daniel's Tennessee (0,3 %), sušený česnek, zahušťovadlo (pektiny), bylinky, koření, sušená cibule, jablečné aroma, dextróza
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 828 kJ / 195 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 47 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 1,5 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Omáčky | dipy |
|---|---|
| EAN: | 810020935530 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

