Warheads

Warheads je značka sladkostí, která je známá svými extrémně kyselými bonbóny. Tyto bonbóny mají silnou a intenzivní kyselou chuť, která je často kombinována s příchutěmi ovoce.

Nabízí různé varianty svých kyselých bonbónů, včetně klasických kulatých, proužků, želé nebo sprejů. Každá varianta má svou vlastní úroveň kyselosti, která může být pro některé lidi velmi intenzivní.

Tato sladkost je oblíbená mezi milovníky extrémních chutí a soutěživými jedinci. Warheads jsou často používány jako výzva pro nadšence, jak dlouho si člověk dokáže udržet bonbón v ústech kvůli jeho kyselosti.

7 položek celkem
Warheads Extreme Sour Candy 28g
39 Kč

Warheads Extreme Sour Candy jsou jako bomba! Rozmanité ovocné příchutě poskytnoutují sladkou chuť ..., ale až poté, co podstoupíte kyselost! Vyzkoušejte je ještě dnes!

US162
Warheads Galactic Mix Cubes 127g
75 Kč

Toto jsou extrémně kyselé bonbóny! Jsou určeny pro ty nejodvážnější milovníky kyselého! Neberte je na lehkou váhu, každý bonbón Warheads vám způsobí, že vaše ústa explodují...

US1844
Warheads Lil' Worms 99g
69 Kč

Warheads Lil' Worms jsou malí želé červíci, které mají různé ovocné příchutě a jsou potaženy vrstvou kyselého cukru. Tyto sladkosti nabízejí kombinaci sladké a kyselé chuti,...

US2189
Warheads Sour Popping Candy Green Apple 9g
32 Kč

Praskací kyselé bonbóny od Warheads s příchutí zeleného jablka.

US2105
Warheads Sour Popping Candy Watermelon 9g
32 Kč

Praskací kyselé bonbóny od Warheads s příchutí vodního melounu.

US2106
Warheads Sour Watermelon Soda 355ml
45 Kč

Warheads je znám výrobou svých extrémně kyselých bonbónů. Nyní přichází s kyselými limonádami s ovocnou příchutí. Tato varianta má příchuť vodního melounu.

US1942
Warheads Super Sour Gumballs 28g
29 Kč

Pět super kyselých žvýkaček přichází v různých příchutích – modrá malina, citron, zelené jablko, pomeranč a meloun.

US1794

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem