Oreo Space Dunk Starburst Cream 119,6g
Kód: US2798

Související produkty
Detailní popis produktu
Vystartujte do vesmíru s limitovanou edicí Oreo Space Dunk! Dvě ikonická sušenka Oreo spojují unikátní barevný krém s ovocnou příchutí Starburst a okouzlujícím „galaktickým“ designem. Uvnitř čeká překvapení – plnění se třpytivým efektem, které vás vtáhne do sladkého vesmíru chutí. Ideální pro sběratele i všechny, kteří milují netradiční verze oblíbené klasiky.
Složení
Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, kakaový prášek, fruktózový sirup, regulátor kyselosti (uhličitan amonný), kukuřičný škrob, glukóza, sůl, emulgátor (sojový lecitin), aroma zmrzliny, přírodní aroma borůvek, ostružin a vanilky), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), barvivo (Brilantní modř FCF*). * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsahuje sóju a pšenici.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 1713 kJ / 414 kcal |
| Tuky | 10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,7 g |
| Sacharidy | 76 g |
| z toho cukry | 31 g |
| Bílkoviny | 6,9 g |
| Sůl | 1,4 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piškoty | sušenky |
|---|---|
| EAN: | 7622201704223 |
| Země původu: | Indonésie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oreo je americká značka sušenek plněných krémovou náplní založená v roce 1912. Značka je známá svou ikonickou kombinací křupavých sušenek a sladké, bílé náplně. Oreo je jednou z nejprodávanějších sušenek na světě a je dostupná v mnoha různých příchutích, včetně klasické vanilkové, čokoládové, jahodové a karamelové. Oreo je oblíbená značka mezi dětmi i dospělými po celém světě.

