Oreo Coca Cola 119,6g
Kód: US2657

Související produkty
Detailní popis produktu
Oreo Coca-Cola je limitovaná edice oblíbených sušenek Oreo s unikátní příchutí inspirovanou slavnou limonádou Coca-Cola. Tato speciální varianta kombinuje křupavé kakaové sušenky Oreo s lahodným krémem, který má osvěžující sladkou chuť coly s jemným nádechem perlivosti. Díky této kombinaci přinášejí sušenky neobvyklý a vzrušující chuťový zážitek.
Složení
pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový (antioxidant (TBHQ)), kakaový prášek (4%), kukuřičný škrob, fruktózový sirup, maltodextrin, protispékavá látka (uhličitany sodné, uhličitany amonné). Coca Cola sirup (cukr, voda, regulátor kyselosti (kyselina fosforečná), přírodní aroma)), sůl, emulgátor (sójový lecitin), posyp z červené ředkvičky ( zahušťovadlo (arabská guma), koncentrát červených ředkviček)), přírodní a umělá aroma. Obsahuje pšenici, sóju. Může obsahovat mléko a arašídy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2000 kJ / 478 kcal |
| Tuky | 20,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6 g |
| Sacharidy | 67,7 g |
| z toho cukry | 34,8 g |
| Bílkoviny | 5 g |
| Sůl | 1,1 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piškoty | sušenky |
|---|---|
| EAN: | 7622202230172 |
| Země původu: | Thajsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oreo je americká značka sušenek plněných krémovou náplní založená v roce 1912. Značka je známá svou ikonickou kombinací křupavých sušenek a sladké, bílé náplně. Oreo je jednou z nejprodávanějších sušenek na světě a je dostupná v mnoha různých příchutích, včetně klasické vanilkové, čokoládové, jahodové a karamelové. Oreo je oblíbená značka mezi dětmi i dospělými po celém světě.

