Monster Energy Lando Norris 500ml
Kód: ME108

Související produkty
Detailní popis produktu
.
Složení
perlivá voda, zvýrazňovač chuti (erythritol), okyselující látka (kyselina citrónová), taurin (0,4%), regulátor kyselosti (citráty sodné), dochucovadla, extrakt z kořene panax ženšenu (0,08%), konzervační látka (sorbát draselný, benzoát sodný), kofein (0,03%), sladidla (sukralóza), l-karnitin tartrát (0,02%), vitamíny (B3, B6, B2 a B12), stabilizátor (glycerolestery dřevěné kalafuny), extrakt ze semen guarany (0,002%), inositol. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem. Obsah kofeinu: 32 mg / 100 ml.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,7 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,14 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 5056784906446 |
| Země původu: | Velká Británie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbená značka energy drinků Monster Energy pochází z USA, kde patří k nejoblíbenějším energy drinkům. Na našem e-shopu najdete originální Monster Energy přímo z USA či Asie. Vyzkoušejte jak chutná Monster mimo Evropu a budete překvapeni.
Díky své světové popularitě nezůstává značka jen u klasických energy drinků. Nabízí také různé řady jako například ULTRA - bez cukru, JAVA - kávové mixy, RESERVED - klasický monster s ovocnými chutěmi nebo REHAB - mix energy drinku a čaje.

