Arizona Peach Iced Tea 650ml
Kód: US1393

Související produkty
Detailní popis produktu
Arizona Peach Iced Tea je osvěžující ledový čaj s jemnou chutí šťavnatých broskví, který si tě získá hned po prvním doušku. Kombinuje kvalitní černý čaj s přírodní broskvovou příchutí, díky čemuž nabízí dokonale vyváženou sladkost a svěžest bez zbytečné hořkosti.
Složení
Vařený prémiový černý čaj s použitím filtrované vody, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní broskvové aroma.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 157 kJ / 38 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledové čaje |
|---|---|
| EAN: | 613008719524 |
| Země původu: | USA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Arizona Beverages je americký výrobce mnoha příchutí ledového čaje , džusových nápojů a energetických nápojů se sídlem ve Woodbury v New Yorku Svůj první nápoj spatřilo světlo světa v roce 1992. V současnosti nabízí desítky nápojů oblíbených nejen v USA, ale také po celém světe.

