Red Bull mix (10x 250ml)

Kód: US2936
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
524 Kč –4 %
Red Bull mix (10x 250ml)
524 Kč –4 % 498 Kč 33,20 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
4.5.2026
Možnosti doručení

Dopřejte si jedinečný výběr šesti zahraničních Red Bull příchutí v jednom cenově výhodném balíčku! Tento mix kombinuje oblíbené švédské edice s exotickými španělskými příchutěmi, které u nás běžně nekoupíte. Najdete zde ovocné, ledově svěží, tropické i jemně květinové tóny – každý Red Bull přináší úplně jiný chuťový zážitek.

Detailní informace

Doprava
Doprava zdarma
Nad 1499 Kč u vybraných dopravců
12 let
Již 12 let
Jsme tu pro vás

Detailní popis produktu

Ochutnej světové příchutě Red Bull v jednom balíčku ⚡🌍. Čeká tě mix limitovaných edic, zero sugar variant i netradičních chutí, které běžně v ČR neseženeš.

Balíček obsahuje 10 různých plechovek 250ml – ideální jako ochutnávkový set nebo dárek pro fanoušky energy drinků.

Co najdete v balíčku?

Red Bull Glass 250ml
Red Bull The Blue Edition Sabor Juneberry 250ml
Red Bull The Coconut Edition Sabor Coco y Arándanos 250ml
Red Bull The Purple Edition 250ml
Red Bull Apple & Muscat Grape 250ml
Red Bull Pomelo Zero Sugar 250ml
Red Bull Cold Brew Coffe Zero Sugar 250ml
Red Bull Passion Orange Fruit Zero Sugar 250ml
Red Bull Plus Zero Sugar 250ml
Red Bull The Winter Edition Fuji Apple Gingersmack 250ml

Složení a nutriční hodnoty jsou k dispozici u jednotlivých produktů

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Red Bull je značka energetických nápojů vyvinutá a vlastněná rakouskou společností Red Bull GmbH. S tržním podílem 43 % je to od roku 2020 nejpopulárnější značka energetických nápojů a třetí nejcennější značka nealkoholických nápojů na světě, hned za Coca-Colou a Pepsi.

Nápoj Red Bull byl původně vyvinut v Rakousku v roce 1987 Dietrichem Mateschitzem. Mateschitz byl inspirován thajským energetickým nápojem Krating Daeng a chtěl vytvořit obdobný nápoj pro evropský trh.