Prime Hydration Drink Blue Raspberry 500ml
Kód: US2149

Související produkty
Dr Pepper Vanilla Float přináší ikonickou chuť Dr Peppera obohacenou o jemné a krémové tóny vanilky, které připomínají klasický americký „vanilla float“. Tento nápoj nabízí...
Modrá Fanta? Ano, tato nová příchuť lesních plodů světoznámého nápoje Vás překvapí nejenom chutí, ale i barvou.
Jasná a šťavnatá chuť letního melounu v plechovce! Candy Lips Watermelon Soda, vyrobená v USA, zachycuje právě ten moment, kdy se slunce poledne skloní a vše voní melounem a...
Vyzkoušejte jak chutná klasická pomerančová Fanta ve spojených státech. Fanta USA Orange přináší autentický chuťový zážitek a nový design.
Okořeňte své oblíbené nápoje a pokrmy pikantní chutí Clamato. Autentická, osvěžující směs s rajčatovou šťávou a kořením. Clamato Original je dokonalým základem pro vytvoření...
Fanta Ananas je nová příchuť, kterou si jednoduše zamilujete!
Americká klasika, která se vrací ve zdravější podobě – Poppi Root Beer spojuje tradiční kořeněnou chuť s lehčím, moderním složením. Voní po vanilce a bylinkách, přesto působí...
Detailní popis produktu
Prime Hydration Drink Blue Raspberry s příchutí modré maliny Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul. Díky tomu je PRIME extrémně žádaný a jeho zásoby jsou omezeny i ve Spojených Státech.
Složení
filtrovaní voda, kokosová voda z koncentrátu, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnany draselné), přírodní aroma, sladidlo (sukralosa, acesulfam-k), L-isoleucin, l-valin, l-leucin, antioxidant (alfa-tokoferol), vitamíny (E, A, B6, B12). Obsahuje kokos. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (2%)* |
| Vitamín A | 120μg (67%)* |
| Vitamín E | 3mg (100%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (200%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (200%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116120352 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Monster Energy Killer Loca Moca je energetický kávový nápoj, který spojuje bohatou chuť moka kávy s legendární silou Monster Energy. Nápoj je vyrobený z vysoce kvalitní směsi...
Energy drink Monster bez cukru? To je řada ULTRA která vám dodá energii a to zcela bez cukru! Monster Energy Ultra Vice Guava kombinuje autentickou chuť Monsteru s...
Stylová lahvička Red Bull o objemu 250 ml je ideální doplněk pro všechny fanoušky této ikonické značky. Díky svému elegantnímu designu a kvalitnímu provedení si vychutnáš svůj...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

