Pop-Tarts

Pop-Tarts jsou sladké plněné pečivo s polevou, které vyrábí společnost Kellogg's. Byly poprvé představeny v roce 1964 a rychle se staly jednou z nejpopulárnějších snídaní v USA. Jedná se o dvouvrstvé pečivo s sladkou náplní, které se před konzumací ohřívá v topinkovači nebo mikrovlnné troubě. Pop-Tarts jsou k dispozici v široké škále příchutí, včetně jahodové, čokoládové, banánové a karamelové.

Zajímavostí je, že původní název produktu byl Toaster Pastries, ale byl změněn na Pop-Tarts, aby se zdůraznilo, že se jedná o sladké pečivo, které lze "popnout" v topinkovači.

3 položek celkem
Pop Tarts Cookies & Creme 384g
189 Kč

Pop-Tarts Cookies and Creme jsou lahodnou pochoutkou, na kterou se můžete těšit kdykoli během dne. Nastartujte svůj den hladkou náplní s příchutí vanilkového krému, která je...

US383
Pop Tarts Frosted Blueberry 384g
179 Kč –16 %
149 Kč

Hledáte rychlou snídani, skvělou svačinu nebo jen něco jen tak k zakousnutí? Ideální jsou pro Vás Pop Tarts. Tyto s příchutí borůvky!

US380
Pop Tarts Frosted Chocolate Fudge 384g
179 Kč –16 %
149 Kč

Tohle je balení pro všechny milovníky čokolády! Pop Tarts naplněné čokoládou a aby toho nebylo málo, tak čokoládová je i poleva posypaná malými bílými kousky.

US500

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem