Pop Rocks

Pop Rocks je značka sladkostí obsahujících jemné bublinky oxidu uhličitého. Při vložení bonbónů do úst se bublinky plynu rozpínají a způsobují šumivé pocity. Pop Rocks byly vynalezeny v roce 1966 Williamem Mitchellem, chemikem a potravinářským technologem. Bonbóny se původně nazývaly Fizzies, ale název byl změněn na Pop Rocks poté, co bylo zjištěno, že bonbóny mohou explodovat v ústech, pokud se smíchají s určitými tekutinami.

Pop Rocks se vyrábějí ze cukru, laktózy (mléčného cukru) a příchutí. Oxid uhličitý se do směsi přidává pod vysokým tlakem. Při vložení bonbonů do úst se tlak uvolní a bublinky plynu se roztáhnou. To způsobuje, že bonbóny syčí a šustí.

3 položek celkem
Pop Rocks Blue Razz 9,5g
39 Kč

Toto je opravdu mimořádně vzrušující cukrovinka. Praskavé bonbóny, které už při prvním doteku na jazyk hlasitě explodují. Příchuť modrá malina.

US474
Pop Rocks Cotton Candy 9,5g
39 Kč

Toto je opravdu mimořádně vzrušující cukrovinka. Praskavé bonbóny, které už při prvním doteku na jazyk hlasitě explodují. Příchuť cukrová vata.

US468
Pop Rocks Cherry 9,5g
39 Kč

Toto je opravdu mimořádně vzrušující cukrovinka. Praskavé bonbóny, které už při prvním doteku na jazyk hlasitě explodují. Příchuť třešeň.

US470

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem