Oreo Strawberry 97g
Kód: US2566

Související produkty
Detailní popis produktu
Sušenky Oreo v limitované edici plněné jogurtem. Oreo Strawberry kombinují základ klasické sušenky Oreo s jahodovou náplní. Ochutnejte jedinečnou kombinaci, kterou v Asii milují. Oblíbíte si jí také?
Složení
pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej kakaový prášek, oligosacharidy, škrob, kypřící prášek z fermentovaného mléka, maltodextrin, lactobacillus rhamnosus, lactobacillus fermentum, lactobacillus paracel, lactobacillus swiss, streptococcus thermophilius, lactococcus lactis, kvasnicový extrakt, mléko, protispékavá látka (uhličitan sodný, uhličitan amonný), regulátor kyselosti (kyselina mléčná, kyselina citrónová), emulgátor (sojový lecitin), sůl, aroma. Obsahuje pšenici, mléko a sóju. Vyrobeno v továrně, která zpracovává sezam, vejce, mléko a obilné produkty.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2022 kJ / 483 kcal |
| Tuky | 21,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,8 g |
| Sacharidy | 63,3 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Vláknina | 5 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,3 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piškoty | sušenky |
|---|---|
| EAN: | 6901668935748 |
| Země původu: | Čína |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oreo je americká značka sušenek plněných krémovou náplní založená v roce 1912. Značka je známá svou ikonickou kombinací křupavých sušenek a sladké, bílé náplně. Oreo je jednou z nejprodávanějších sušenek na světě a je dostupná v mnoha různých příchutích, včetně klasické vanilkové, čokoládové, jahodové a karamelové. Oreo je oblíbená značka mezi dětmi i dospělými po celém světě.

