Moon Pie Banana 78g
Kód: US159

Související produkty
Detailní popis produktu
Douvrstvý měsíční koláček obsahuje čtyři sendviče z grahamové sušenky, chutný marshmallow krém a výbornou banánovou polevou. Je to opravdová americká klasika, kterou byste měli ochutnat.
Složení
pšeničná mouka, invertní cukr, kukuřičný sirup, cukr, palmový a palmojádrový olej, voda, sójový olej, želatina, prášek do pečiva, kukuřičný škrob, kukuřičný cukr, sůl, emulgátor (sójový lecitin), umělá a přírodní aroma, enzymy, barvivo (annato).
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 1609 kJ / 385 kcal |
| Tuky | 7,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 73,1 g |
| z toho cukry | 34,6 g |
| vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 3,8 g |
| Sůl | 0,77 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piškoty | sušenky |
|---|---|
| EAN: | 072108010229 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
MoonPie je americká značka sladkostí, která je známá svými kulatými grahamovými sušenkami, marshmallows a čokoládovou polevou. MoonPie byl vynalezen v roce 1917 v Chattanooga v Tennessee a je považován za jednu z nejikoničtějších amerických pochoutek.
MoonPie je k dispozici v několika příchutích, včetně klasické čokolády, karamelu a banánu. Je často konzumován s RC Cola, což je další ikonická americká pochoutka.

