KitKat Lemon Crisp 42g
Kód: US2439

Související produkty
Detailní popis produktu
Svěží příchuť populárních tyčinek KitKat, kterou jsme pro vás přivezli z USA, to je KitKat Lemon Crisp s příchutí oblíbené americké citronové sušenky. Vychutnejte si jaro a léto s lahodnými KitKat v bíle čokoládě s náplní Lemon Crisp.
Složení
cukr, rostlinné oleje (palmový, bambucký, slunečnicový a/nebo řepkový), pšeničná mouka, nízkotučné mléko, sušina kukuřičného sirupu, laktóza (mléko), čokoláda, emulgátor (sojový lecitin, polyglycerolpolyricinaleát), přírodní a umělá aroma, barviva (tartazin*), sůl, kvasnice, prášek do pečiva. Obsahuje mléko, pšenici a sóju. * může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Vyrobeno v továrně, která zpracovává arašídy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2192 kJ / 524 kcal |
| Tuky | 28,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,7 g |
| Sacharidy | 64,3 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 4,8 g |
| Sůl | 0,18 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády | čokoládové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 034000236862 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KitKat je značka čokoládového sušenkového snacku, který je známý po celém světě. Tato ikonická čokoládová tyčinka se skládá z vrstvy křehké sušenky a opláštěné je mléčnou čokoládou.
KitKat byl poprvé představen v roce 1935 v Anglii a postupně se rozšířil do více než 80 zemí. Je to globální značka, kterou vlastní společnost Nestlé, která je jedním z největších potravinářských výrobců na světě. KitKat je oblíbený mezi milovníky sladkostí díky svému charakteristickému designu a jedinečnému zážitku.

