Jolly Rancher

Jolly Rancher je americká značka tvrdých cukrovinek, která je známá svou sytou ovocnou chutí a osvěžujícím účinkem. Byla založena v roce 1949 společností Billa a Dorothy Harmsenových a je jednou z nejpopulárnějších značek cukrovinek v USA.

Jolly Ranchers jsou vyráběny z cukru, glukózy, kyseliny citronové, vody a přírodních a umělých aromat. Dodávají se v široké škále příchutí, včetně klasických příchutí jako je jahoda, meloun, máta a lesní plody, stejně jako v mnoha dalších modernějších příchutích.

Jolly Ranchers jsou oblíbení u dětí i dospělých. Jsou ideální pro osvěžení v horkém letním dni nebo jako součást různých cukrovinek. Značka je známá svými výraznými reklamami a ikonickým logem.

3 položek celkem
Jolly Rancher Freezer Pops 283,5g
89 Kč

Oblíbené příchutě Jolly Rancher bonbónů jako zmrzlina. 10 sáčků vodové zmrzliny k zamrazení. Vychutnejte si příchutě vodního melounu, hroznů, modré maliny a zeleného jablka. 

US1968
Jolly Rancher Gummies Original 99g
79 Kč

Jolly Rancher Gummies Original jsou gumové bonbóny s ovocnou chutí. Obsahují nezapomenutelné příchutě jako je zelené jablko, modrá malina, třešeň, hroznové víno a vodní meloun. 

US2137
Jolly Rancher Gummies Sours 99g
79 Kč

Jolly Rancher Gummies Sours jsou gumové bonbóny ve tvaru ovoce s kyselou ovocnou chutí. Obsahují nezapomenutelné příchutě jako je zelené jablko, modrá malina, třešeň, hroznové...

US2138

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem