Ice Breakers

Ice Breakers je značka osvěžujících mátových bonbónů a žvýkaček, která je známá svými svěžími příchutěmi. Produkty značky Ice Breakers jsou vyráběny společností The Hershey Company.

Nabízí širokou škálu produktů, včetně mátových bonbónů, žvýkaček a sprejů na osvěžení dechu. Tyto produkty mají osvěžující a chladivý účinek a pomáhají odstraňovat nepříjemný dech.

Příchutě Ice Breakers jsou různorodé, včetně mátové, citrusové, ovocné a dalších osvěžujících kombinací. Produkty jsou balené v malých a praktických obalech, které je snadné nosit s sebou a použít kdykoliv je potřeba svěžest.

Ice Breakers jsou oblíbené mezi lidmi, kteří hledají rychlý a osvěžující způsob, jak si osvěžit dech a získat svěžest po jídle, při setkáních nebo během každodenních aktivit.

2 položek celkem
Ice Breakers Ice Cubes Black Chery 92g
189 Kč

Fantastický způsob, jak prezentovat žvýkačky! Kostky ledu s příchutí černé třešně vytvoří osvěžující a nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky! Balení...

US1290
Ice Breakers Raspberry Sorbet 92g
189 Kč

Fantastický způsob, jak prezentovat žvýkačky! Kostky ledu s příchutí malinového sorbetu vytvoří osvěžující a nezapomenutelný zažitek pro vaše chuťové...

US891

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem