Prime Hydration Drink Lemonade 500ml
Kód: US2326

Související produkty
Z Japonska k vám míří Fanta Golden Grape Japan. příchuť hroznů je jedna z nejoblíbenějších po celém světě, převážně se jedná o hrozny červené. Tato Fanta vám přináší...
Nově můžete ochutnat tuto novou americkou Fantu s příchutí broskve i u nás v Česku.
Legendární americká limonáda s kofeinem Mountain Dew která osvěží, nakopne a také překvapí chuťové buňky. Mountain Dew Voltage nabízí mix chutí citrusů, maliny a...
Dr Pepper je vždy originální. Jedná se o směs 23 příchutí a každý doušek Dr Pepper je skutečně unikátní. Neexistuje nic jako Dr Pepper.
Detailní popis produktu
Prime Hydration Drink Lemonade s příchutí citrónu. Aktuálně nejznámější hydratační nápoj nejen v USA. Za touto značkou stojí dva světově známí influenceři KSI a Logan Paul. Díky tomu je PRIME extrémně žádaný a jeho zásoby jsou omezeny i ve Spojených Státech.
Složení
filtrovaní voda, kokosová voda z koncentrátu, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, fosforečnany draselné), přírodní aroma, sladidlo (sukralosa, acesulfam-k), L-isoleucin, l-valin, l-leucin, antioxidant (alfa-tokoferol), vitamíny (E, A, B6, B12). Obsahuje kokos. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 ml | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Draslík | 140mg (15%)* |
| Vápník | 0mg (0%)* |
| Železo | 0,08mg (2%)* |
| Vitamín A | 120μg (67%)* |
| Vitamín E | 3mg (100%)* |
| Vitamín B6 | 0,67mg (200%)* |
| Vitamín B12 | 0,96μg (200%)* |
* Denní referenční hodnoty příjmu vitamínů ( u dospělých osob).
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 810116121557 |
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Monster Energy Killer Mean Bean je krémový kávový energetický nápoj, který přináší dokonalou kombinaci jemné vanilkové chuti a silného náboje energie. Vyrobený z autentické...
Monster M3 – Silný koncentrát energie z Japonska. Objev sílu legendy v malém balení! Monster M3 je unikátní japonská varianta slavného energetického nápoje Monster, která...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

