Úvod Doprava

Doprava

Česká republika

cesko


Slovenská republika

Slovakia


Doprava Zásilkovnou
Zasilkovna.cz

zásilka bude doručena na jedno z více než 550 výdejních míst po celé ČR, které si zákazník zvolí při dokončování objednávky. V den podání zásilky obdrží příjemce email s číslem zásilky a po doručení na výdejní místo SMS a email s heslem pro vyzvednutí. Následně máte 7 dní na to si zásilku vyzvednout.
Omezení: zásilky do hmostnosti 5 Kg, maximální rozměr jedné strany zásilky do 70 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran do 120 cm.
Oznámení doručení: SMS zprávou a emailem.
Rychlost dodání: 1-2 pracovní dny po odeslání zásilky.
Sledování zásilky: sledování zásiky
Více informací na stránkách dopravce:  seznam poboček , www.zasilkovna.cz

Doprava Českou poštou

Zásilky jsou expedovány prostřednictvím České pošty (Balík Do ruky, Balík Na poštu) po celé ČR do hmotnosti 30 kg.
Doručení probíhá následující pracovní den od podání zásilky (po přijetí změny statusu objednávky na "Odesláno"). Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení a je informován o doručování zásilky prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání zásilky. Pokud upřednostňujete osobní vyzvednutí balíku, lze jej uložit na poště. Cestu balíku lze sledovat přes Track & Trace na stránkách České pošty - číslo zásilky Vám bude zasláno emailem po expedici zásilky.
Doručení službou "Balík Do ruky": jestliže Vás nezastihne pošta na dodací adrese, zanechá zásilku na nejbližší poště, kde je standardně uložena 7 dní. Pokud této lhůty nevyužijete k vyzvednutí, bude zásilka po 7 dnech doručena zpět na naši adresu jako nevyzvednutá. Každé další zaslání je zpoplatněno napočtením částky za dopravu o jednou tolik.
Omezení: váha zásilky do hmotnosti 30 kg
Oznámení doručení: SMS zprávou a emailem.
Rychlost dodání: následující pracovní den od odeslání 
Sledování zásilky: sledování zásiky
Další služby: změna doručení zásilky , změna ukládací pošty
Více informací na stránkách dopravce: www.ceskaposta.cz  


Doprava kurýrem DPD


DPD doručuje zásilky až do hmotnosti 30 kg a to do druhého pracovního dne od odeslání.
Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS a emailem číslo balíku. 
O doručení budete informováni SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.
Aplikace DPD Kurýr vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení dopoledne/odpoledne/večer a nově i v sobotu, a také poslat kurýrovi zprávu.
Omezení: váha zásilky do hmotnosti 30 kg
Oznámení doručení: SMS zprávou a emailem.
Rychlost dodání: následující pracovní den od odeslání
Sledování zásilky:
sledování zásiky
Další služby: změna doručení zásilky , večerní doručení 18 - 21h ve vybraných městech , sobotní doručení ve vybraných městech
Více informací na stránkách dopravce: www.dpd.com/cz