Cheetos Flamin' Hot 80g
Kód: US2459

Související produkty
Detailní popis produktu
Křupky Cheetos Flamin' Hot nabízí lákavou chuť sýra v kombinaci s pikantním nádechem.
Složení
.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota na 100 g | 2540 kJ / 607 kcal |
| Tuky | 39,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,4 g |
| Sacharidy | 35,7 g |
| z toho cukry | 0 g |
| vláknina | 3,6 g |
| Bílkoviny | 3,6 g |
| Sůl | 2,2 g |
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy | snacky |
|---|---|
| EAN: | 8410199025586 |
| Země původu: | Španělsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Cheetos je americká značka křupavých kukuřičných snacků. Založena byla v roce 1948 a prvním produktem, který se dodnes vyrábí byly legendární Cheetos Chrunchy, následovala druhá ikona této značky Cheetos Puffs.
Cheetos byly vynalezeny v roce 1948 tvůrcem Fritos Charlesem Elmerem Doolinem, který vařil rané zkušební dávky ve výzkumné a vývojové kuchyni společnosti Frito v Dallasu v Texasu.
V roce 2010 se stala Cheetos nejprodávanější značkou sýrových snacků v USA. Nejen ve své rodné zemi patří Cheetos mezi nejlepší. Aktuálně se prodávají ve více než 36 zemích. Jako u většiny produktů se chuť a složení často liší tak, aby odpovídaly regionální chuti a kulturním preferencím. Na našem e-shopu tuzexovky.cz najdete nejen originální Cheetos přímo z USA ale také lokální například z Mexika nebo Asie.
Více informací a zajímavosti o značce najdete v našem článku.

