Waschkönig Universal Tahiti prací gel 110 dávek 3,305l

Kód: DE345
149 Kč 45,08 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2022
Možnosti doručení

Limitovaná edice vysoce účinného univerzálního pracího gelu Der Waschkönig Tahiti. Díky inovativnímu složení vydrží balení až na 110 praní. Ekologický a vegan. Vyznačuje se intenzivní vůní tropického ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice vysoce účinného univerzálního pracího gelu Der Waschkönig Tahiti. Díky inovativnímu složení vydrží balení až na 110 praní.
Ekologický a vegan. Vyznačuje se intenzivní vůní tropického ovoce. Snadno se rozpouští ve vodě, aniž by zanechával na prádle skvrny nebo šmouhy. 

  • účinně odstraňuje odolné nečistoty a provoní prádlu příjemnou vůni
  • díky své síle si poradí se skvrnami i při krátkých a úsporných pracích programech
  • nové složení podporuje proces praní ve studené vodě a pomáhá tak chránit tkaniny před poškozením
  • výrobek je německé kvality a má vysokou účinnost při odstraňování skvrn a vyhlazuje vlákna v tkanině
  • zabraňuje usazování nečistot a usnadňuje jejich odstraňování

DÁVKOVÁNÍ: Praní v automatické pračce (4,5kg prádla) podle míry znečištění (mírně / středně / silně špinavé prádlo): Měkká voda: 30ml / 30ml / 40ml Středně tvrdá voda: 30ml / 30ml / 50m Tvrdá voda: 40ml / 40ml / 60ml Ruční praní dávkujte 20ml na 5l vody (záleží na znečištění a tvrdosti vody). Jedna odměrka 80ml.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit alergické kožní reakce Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky a vonná složka, enzymy, benzisothiazolinony, fenoxyethanol. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: Clovin Germany, Bahnhofspl. 2A, 26122 Oldenburg, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: