Persil Universal Kraft-Gel prací gel 20 dávek 1l

Kód: DE319
149 Kč 149 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení

Na prací gel Persil Universal Kraft-Gel se můžete spolehnout. Zajistí vám dokonalý výsledek praní a hygienicky čisté prádlo. Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, aniž by poškodil vaše oblečení. Nová technologie Deep Clean Plus zaručuje účinný prací výkon, proniká hluboko do vláken a účinně odstraňuje skvrny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na prací gel Persil Universal Kraft-Gel se můžete spolehnout, Zajistí vám dokonalý výsledek praní a hygienicky čisté prádlo. Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, aniž by poškodil vaše oblečení. Nová technologie Deep Clean Plus zaručuje účinný prací výkon, proniká hluboko do vláken a účinně odstraňuje skvrny.

  • pro silné odstranění odolných skvrn
  • zanechává vaše prádlo zářivé i po častém praní
  • dodá vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest
  • obzvláště šetrné k textilním vláknům

DÁVKOVÁNÍ: Dávkování závisí na velikosti pračky, tvrdosti vody a stupni znečištění prádla. Při středním znečištění použijte 100 ml, při silném znečištění 155 ml pracího prostředku.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit alergické kožní reakce Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: 15-30%: aniontových povrchově aktivních látek, 5-15%: neiontové povrchově aktivní látky, <5%: fosfonáty, mýdlo, vonné látky, citronellol, limonen, optické zjasňovače, enzymy. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: Henkel Wasch- und Reinigungsmittel GmbH, D-40191 Düsseldorf, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: